About Soul Food


Soul Food blogijast ehk Minust

Olen hingelt suur toidu tegemise ja söömise armastaja. Kui olin veel pisikene tüdruk, armastasin juba väga ise erinevaid toite teha ja katsetada. Nii mõnigi kord olin koolist koju tulles oma vanemaid üllatanud mõne uue ja põneva retseptiga, siis meeldis väga katsetada õunakookide ning erinevate ahju saiadega. 

Teismelise ikka jõudes kasvas mul huvi tervislike eluviiside vastu ning kuna olen väga suur katsetaja, siis lühidalt kokkuvõttes jõudsin kuidagi endalegi alguses üllatuseks taimetoitluseni ja olen selle eluviisi juurde jäänud nüüdseks juba 11 aastat. Plaanis on jagada siin blogis ka oma lemmik retsepte erinevatest taimsetest toitudest. 

Väike vimka minu puhul on vast see, et kõige naiseliku juures olen ma eluaeg olnud ka suur autonduse fänn ja harrastaja :), ehk ka sellest saan veidi kogemusi jagada.

Lisaks suurele huvile toidu ja tervisliku toitumise vastu, kirjutan kindlasti ka paljust muust mis mind huvitab ning jagan erinevaid kogemusi käsitööst, ilust, reisimisest, suhetest, armastusest, õnnelikkusest, motivatsioonist, loodusest ja üritan sekka lisada ka arvustusi ja kogemusi toidukohtadest.

Loodan, et lugejal saab minuga koos olema põnev ja kindlasti ootan ka tagasisidet ja ettepanekuid milliseid postitusi minult ootate.

Sinu Soul Food 
 

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...